سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی

سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادیی

» خبرها » اعلام نتایج آزمون استخدامی قضات روحانی 1390
اعلام نتایج آزمون استخدامی قضات روحانی 1390 16 آذر 1390
باسمه تعالی

ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام ، به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی قضات روحانی (دوره دوم) 1390 می رساند:

با عنایت به موافقت ریاست معزز قوه قضاییه و دستور حجت الاسلام و المسلمین آقای سلطانی؛ رئیس محترم مؤسسه آموزشی و پژوهشی قضا، نتایج آزمون پس از تصحیح اوراق امتحانی و در موعد مقرر به این وسیله اعلام می گردد.


لازم به ذکر است، آن دسته از عزیزانی که در آزمون کتبی پذیرفته شده اند، می بایست نسبت به رفع نواقص پرونده ثبت نامی خود پیش از برگزاری مصاحبه علمی (اختبار) که متعاقبا اعلام می شود، در اسرع وقت اقدام نمایند. در غیر اینصورت قبولی نامبردگان کأن لم یکن تلقی خواهد شد.

و آن دسته از شرکت کنندگان محترمی که شرایط لازم را برای قبولی کسب نکرده اند، می توانند نسبت به نتیجه آزمون در موعد یک هفته ای مقرر شده ، اعتراض نموده و از اول دیماه جهت اطلاع از نتیجه نهایی به سایت مراجعه نمایند.
روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی قضا

موضوعات سايت

تاریخ امروز
شنبه 03 آبان 1393

استفتاء روز

سؤال:
در محلي حمامي وقف بر عموم شده وچون حمام مذکور خزانه اي بوده و از نظر بهداشت صحيح نبوده لذا از طرف مسئولين امر استفاده از آن ممنوع شده از اين جهت دو حمام مردانه و زنانه در دست ساختمان و در شرف اتمام است و حمام قديمي متروک و معطل مانده و احتمال نمي رود که در مکان آن حمام جديدي بنا شود از نظر شرع مقدس فروش مکان حمام قديمي جايز است يا خير ودر صورت جواز و عدم متولي شرعي چه کسي بايد متصدي فروش شود آيا عدول مومنين مي توانند مباشرت در فروش بنمايند يا نه و پس از فروش وجه آنرا در چه محلي مصرف کنند .
مشاهده پاسخ(ها)
نظرسنجی
جستجو