سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی

سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادیی

» خبرها » اعلام نتایج آزمون استخدامی قضات روحانی 1390
اعلام نتایج آزمون استخدامی قضات روحانی 1390 16 آذر 1390
باسمه تعالی

ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام ، به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی قضات روحانی (دوره دوم) 1390 می رساند:

با عنایت به موافقت ریاست معزز قوه قضاییه و دستور حجت الاسلام و المسلمین آقای سلطانی؛ رئیس محترم مؤسسه آموزشی و پژوهشی قضا، نتایج آزمون پس از تصحیح اوراق امتحانی و در موعد مقرر به این وسیله اعلام می گردد.


لازم به ذکر است، آن دسته از عزیزانی که در آزمون کتبی پذیرفته شده اند، می بایست نسبت به رفع نواقص پرونده ثبت نامی خود پیش از برگزاری مصاحبه علمی (اختبار) که متعاقبا اعلام می شود، در اسرع وقت اقدام نمایند. در غیر اینصورت قبولی نامبردگان کأن لم یکن تلقی خواهد شد.

و آن دسته از شرکت کنندگان محترمی که شرایط لازم را برای قبولی کسب نکرده اند، می توانند نسبت به نتیجه آزمون در موعد یک هفته ای مقرر شده ، اعتراض نموده و از اول دیماه جهت اطلاع از نتیجه نهایی به سایت مراجعه نمایند.
روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی قضا

موضوعات سايت

تاریخ امروز
سه شنبه 25 شهریور 1393

استفتاء روز

سؤال:
الف . شلاقي که با آن حد يا تعزير را اجراء مي کنند چه خصوصياتي بايد داشته باشد از حيث ضخامت، اندازه، نوع،(آيا مي تواند از جنس چرم، پلاستيک، چوب يا سيم باشد). آيا مي تواند لبه دارد باشد يا بايد قطر آن گرد باشد؟ ب . در حدود وتعزيرات شلاق را چه کسي بايد اجراء کند آيا در تعزيرات و حدودي که شاکي خصوصي دارد (مانند حد قذف و سرقت تعزيري) شلاق را بايد شاکي خصوصي اجراء کند (به قياس به قصاص) يا قاضي اجراء احکام، يا هرکس را که قاضي تعيين کند؟ ج . زمان اجراي شلاق چه ساعتي از روز بايد باشد، آيا هر ساعتي مي شود؟
مشاهده پاسخ(ها)
نظرسنجی
جستجو