سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی

سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی

» خبرها » اعلام نتایج آزمون استخدامی قضات روحانی 1390
اعلام نتایج آزمون استخدامی قضات روحانی 1390 16 آذر 1390
باسمه تعالی

ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام ، به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی قضات روحانی (دوره دوم) 1390 می رساند:

با عنایت به موافقت ریاست معزز قوه قضاییه و دستور حجت الاسلام و المسلمین آقای سلطانی؛ رئیس محترم مؤسسه آموزشی و پژوهشی قضا، نتایج آزمون پس از تصحیح اوراق امتحانی و در موعد مقرر به این وسیله اعلام می گردد.


لازم به ذکر است، آن دسته از عزیزانی که در آزمون کتبی پذیرفته شده اند، می بایست نسبت به رفع نواقص پرونده ثبت نامی خود پیش از برگزاری مصاحبه علمی (اختبار) که متعاقبا اعلام می شود، در اسرع وقت اقدام نمایند. در غیر اینصورت قبولی نامبردگان کأن لم یکن تلقی خواهد شد.

و آن دسته از شرکت کنندگان محترمی که شرایط لازم را برای قبولی کسب نکرده اند، می توانند نسبت به نتیجه آزمون در موعد یک هفته ای مقرر شده ، اعتراض نموده و از اول دیماه جهت اطلاع از نتیجه نهایی به سایت مراجعه نمایند.
روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی قضا

موضوعات سايت

تاریخ امروز
دوشنبه 13 مهر 1394

استفتاء روز

سؤال:
اگر مهريه زوجه حال باشد، آيا زن مي تواند از وظايفي که در برابر شوهر دارد خودداري نمايد تا مهر به وي تسليم شود؟ همچنين پس از عروسي، زن که به خانه شوهر رفت و خود را در اختيار وي گذاشت ولي مرد نتوانست با وي نزديکي کند، زن مي تواند پس از آن مطالبه مهريه را به شرح مذکور مطالبه نمايد و قبل از تسليم مهريه از ايفاي وظايف خودداري نمايد يا اينکه حق استنکاف با تسليم تام از دستش مي رود و فقط زوجه حق مطالبه مهريه را دارد؟
مشاهده پاسخ(ها)
نظرسنجی
جستجو
نشانی ما: قم- بلوار جمهوری اسلامی- کوچه 4- پلاک 6
تلفن تماس: 02532941104